دیدار نوروزی افشار فتح الهی با دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات سفر قشم

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قشم در ساعات اولیه نخستین روز از بهار ۱۴۰۲، با حضور در ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، با دست اندرکاران این ستاد دیدار کرد.

 افشار فتح الهی در این دیدار با تبریک سال نو و بهار طبیعت، اظهار داشت: نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان “مهار تورم، رشد تولید”، وظیفه همه خدمتگزاران را برای ارائه خدمات بهتر دوچندان کرده است.
فتح الهی ادامه داد: امیدوارم همه ما به عنوان کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با  وحدت و همدلی و اقدامات انقلابی و جهادی بتوانیم گام های اثرگذاری را با هدف تحقق نام سال ۱۴۰۲ از مسیر تقویت فعالیت های صنعتی و اقتصادی برداریم.
رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از رئیسان کمیته های ۱۷ گانه این ستاد خواست تا پایان تعطیلات همانند روزهای پایانی سال ۱۴۰۱ در مسیر ارائه خدمات به میهمانان جزیره کوشا باشند تا سفر به این جزیره رویایی برای گردشگران، خاطره انگیز باشد.
وی تصریح کرد: از آغاز تعطیلات پایان سال (۲۵ اسفند ۱۴۰۱) جمعیت قابل توجه ای از هموطنانمان از سه مسیر هوایی، زمین و دریایی وارد جزیره زیبای قشم شدند و این نشان از علاقمندی مردم ایران به جاذبه های کم نظیر گردشگری قشم دارد.
شایان ذکر است؛ ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از آبان سال گذشته کار خود را در قالب ۱۷ کمیته با هدف فراهم کردن شرایط مناسب سفر در ایام نوروز ۱۴۰۲ آغاز کرده بود و این روزها شاهد ارائه خدمات مناسب در مبادی ورودی این جزیره به انبوه میهمانان و گردشگران هستیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10095

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: