خبر خوش سازمان منطقه آزاد کیش برای بازاریان/ رونق کسب و کارها در کوتاه‌ترین زمان با «طرح مرجان»

نخستین جلسه کانون اندیشه ورزی «طرح مرجان» با موضوع توسعه و رونق کسب و کارهای کیش برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیرعامل سازمان و برخی اعضای جامعه بازاریان کیش در دفتر مدیرعامل برگزار شد، شناسایی مسائل، راهکارهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای رسیدن به جایگاه آرمانی کیش در رونق کسب و کارها مورد هم فکری قرار گرفت و اعضا با ارائه نظرات و ایده‌های خود به هم‌گرایی رسیدند.

هدف از برگزاری این جلسات، شناخت بهتر و ایجاد چشم‌انداز مشترک میان همه کیشوندان و سرمایه‌گذاران برای دستیابی به نقطه مطلوب کیش است.

اقدام برای طراحی رویدادهای ویژه در قالب تقویم رویدادها و ایجاد جذابیت برای گردشگران و کیشوندان هم از دیگر خروجی‌های این جلسه بود که مقرر شد جامعه بازاریان و دبیرخانه طرح مرجان در این راستا اقدامات لازم را به انجام رسانند. مدیرعامل سازمان هم در پایان با اشاره به اهمیت جامعه کسبه و جایگاه ویژه آنان در اقتصاد و جامعه کیش قول داد هر چه در توان دارد برای حمایت از فعالیت‌ها نوآورانه انجام دهد و از ظرفیت‌های قانونی سازمان در این مسیر دریغ نکند.

در پایان این جلسه مقرر شد طراحی زنجیره ارزش توسعه و رونق کسب و کارهای کیش در دستور کار دبیرخانه طرح مرجان قرار گیرد. جامعه بازاریان کیش هم با همفکری اعضا و کسبه محترم نسبت به ارائه دقیق و مستند فرآیندها و مسائل داخلی جزیره در راستای تسهیل توسعه و رونق کسب و کارها اقدام و گزارش را برای مدیرعامل سازمان ارسال نماید تا در بدنه سازمان و جلسه بعدی کانون اندیشه ورزی مورد بحث قرار بگیرد و با بازطراحی و تسهیل فرآیندها اقدامات موثر، تسریع و تسهیل گردد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11718

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: