تبلیغ متقابل، راهکاری برای معفی جاذبه های گردشگری ایران و اندونزی

سفیر اندونزی، به تبادل گردشگری و جذب توریست بصورت دوجانبه اشاره کرد و گفت: منطقه آزاد ماکو به عنوان یکی از مناطق کمترشناخته شده ظرفیت های خوبی از نظر طبیعی و تاریخی دارد که می تواند مورد استقبال گردشگران اندونزیایی قرار گیرد.

 رونی پراستیو یولیانتورو با بیان اینکه ناشناخته ماندن و معرفی نشدن جاذبه‌ها و توانمندی‌ها مهمترین عامل در عدم تبادل گردشگری بین دوکشور است، افزود: ایجاد گردشگری ترکیبی و تتوع سازی مسیرها و بسته‌های سفر به ایران و برعکس را پیگیری می کنیم.

یولیانتورو با اشاره به تقویت تبادلات فرهنگی در کنار توسعه فعالیت های اقتصادی بین منطقه آزاد ماکو و اندونزی بیان داشت:‌ صنعت گردشگری در کل دنیا امروز به عنوان مهمترین اصل برای گسترش روابط سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شناخته شده است.

وی اضافه کرد: گردشگری علاوه بر تاثیرات مثبت اقتصادی در خصوص ارتباط با جوامع و فرهنگ های مردمان هم می‌تواند نقش موثری داشته باشد.

سفیر اندونزی خاطرنشان ساخت: همه کشورها متناسب با فرهنگ خود، کشورهایی را برای رونق توسعه صنعت گردشگری انتخاب می‌کنند و توجه به توسعه و گسترش صنعت گردشگری میان کشورهای اسلامی اهمیت ویژه دارد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=12792

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: