برگزاری نمایشگاه هوایی پیام، نقطه عطفی در تاریخ فرودگاه بین‌المللی پیام خواهد بود

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشور، به اتفاق هیات همراه با حضور در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از بخش های مختلف این فرودگاه بازدید کرد.

محمد محمدی بخش، علاوه بر این بازدید، در نشستی صمیمی با مدیران مدارس و موسسات آموزش خلبانی دیدار و گفت و گو کرد.
بنابر این گزارش رییس سازمان هواپیمایی کشور از فرودگاه بین‌المللی پیام به عنوان بهترین ظرفیت برای تشکیل زیست بوم هوانوردی کشور نام برد و گفت: در واقع پیام هم اکنون مرکز پرورش و تربیت خلبان در کشور است.
وی همچنین از مدیران مدارس خلبانی مستقر در فرودگاه پیام خواست تا با بالا بردن استانداردهای آموزش در پرورش خلبانان کشور کوشا باشند.
رییس سازمان هواپیمایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری نمایشگاه صنعت هوانوردی و ایرشو در پیام گفت: شکی نیست که برگزاری نمایشگاه هوایی پیام نقطه عطفی در تاریخ فرودگاه بین‌المللی پیام خواهد بود.
وی ظرفیت پیام را به عنوان فرصتی مناسب برای تلفیق علم، دانش و تکنولوژی با صنعت هوانوردی دانست و خاطر نشان کرد: سازمان هواپیمایی کشور از برگزاری نمایشگاه در پیام حمایت میکند  و از تمام ظرفیت خود برای برگزاری هر چه باشکوه تر این نمایشگاه استفاده خواهد کرد.
گفتنی است بنا بر تصمیمات اتخاذ شده و با حمایت سازمان هواپیمایی کشور، این نمایشگاه محلی برای حضور تمام بازیگران (شرکت های آموزش خلبانی، شرکت های دانش بنیان حوزه هوانوردی، ظرفیت های ارتش جمهوری اسلامی ایران، ظرفیت های حوزه هوافضا، ایرلاین ها، MRO و …)، دست اندرکاران و سرمایه گذاران این زیست بوم خواهد بود.
این گزارش می افزاید با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته توسط فرودگاه بین‌المللی پیام، زمان برگزاری این نمایشگاه نیمه دوم سال ۱۴۰۲ خواهد بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10985

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: