برنامه‌ریزی برای توسعه و ایجاد سرمایه‌گذاری حوزه انرژی در منطقه آزاد اروند

در نشست کمیته نفت، گاز و پتروشیمی سازمان منطقه آزاد اروند با مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، به ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه انرژی طی همکاری‌های مشترک، در منطقه پرداخته شد.

دبیر کمیته نفت، گاز و پتروشیمی این سازمان از نشست دو جانبه با شرکت نفت و گاز اروندان در راستای معرفی ظرفیت‌های منطقه خبر داد و گفت: در امتداد سلسله مذاکرات و نشست‌هایی که پیش از این با شرکت‌های بزرگ نفتی نظیر «متن» و «ملی حفاری» انجام شد، روز گذشته نیز با حضور «عبدالله عذاری اهوازی» مدیرعامل شرکت اروندان؛ نشستی دوجانبه با هدف ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی برگزار گردید.

قدرت‌اله طمیمیان برنامه‌ریزی جهت توسعه و ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های انرژی را از مهم‌ترین اقدامات پیش روی کمیته نفت، گاز و پتروشیمی سازمان منطقه آزاد اروند دانست و افزود: با این نگاه و رویکرد در دیدار با شرکت‌های عظیم نفتی نظیر، اروندان به موضوعاتی همچون ایجاد نمایشگاه دائمی نفت، گاز و پتروشیمی، پردیس فنی و حرفه ای و دانشگاهی و… پرداخته شد.

وی نفت را سالار اقتصاد ملی عنوان کرد و یادآور شد: در این دیدار به نتایج مطلوبی رسیدیم و قرار بر این شد طی تفاهم‌نامه ای مشترک موضوعات مورد نظر را دنبال کنیم؛ چرا که این پروژه راهبردی نقش بسیار اثرگذاری در توسعه پایدار منطقه خواهد داشت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9645

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: