برقراری پروازهای مشترک سلیمانیه عراق و منطقه آزاد کیش

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از برقراری پرواز‌های مشترک بین سلیمانیه عراق و منطقه آزاد کیش براساس تفاهم نامه مشترک با رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان عراق خبر داد.

سعید پورزادی در حاشیه پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران اکسپو ۲۰۲۳ از نشست مشترک با شیخ مصطفی عبدالرحمن عبدالله، رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان عراق در این رویداد خبر داد و گفت: تفاهم نامه‌ای در نشست مشترک با حضور سرمایه گذاران و تجار اقلیم کردستان در قالب کارگروه ویژه به امضا می‌رسد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش برقراری روابط تجاری از طریق سرمایه گذاری و برگزاری نمایشگاه‌ها و رویداد‌های مشترک بین اقلیم کردستان و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش را یکی دیگر از مفاد این تفاهم نامه عنوان کرد و افزود: جغرافیا، شرایط و ظرفیت‌های موجود در جزیره کیش به ویژه در حوزه دریا از موضوعاتی بود که مورد توجه سرمایه گذاران اقلیم کردستان قرار گرفت.

پورزادی خاطرنشان کرد: با ظرفیت‌های موجود می‌توان با محوریت فعالیت‌های دریا مبنا و با سرمایه گذاری در یکی از فضا‌های نمایشگاهی جزیره کیش به صورت “bot” با حضور سرمایه گذاران و تجار این اقلیم در کیش، همکاری‌های دو جانبه را گسترش داد.

وی خاطر نشان کرد: در آینده‌ای نزدیک همایش مشترکی با محوریت جزیره کیش و حضور تجار جزیره و اقلیم کردستان برگزار خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10570

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: