مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم خبر داد:

برقراری خط پروازی جدید قشم ـ شیراز

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم از افزایش ۴,۵ درصدی پروازهای این فرودگاه در ۶ ماهه دوم سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

ناصر رجبی بابیان این‌ مطلب گفت: تعداد پروازهای این فرودگاه از ابتدای مهرماه تا ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۱، دو هزار و ۳۸ پرواز بوده که نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰، با ۴,۵% افزایش مواجه بوده است.

رجبی ادامه داد: تعداد مسافران ورودی و خروجی در این مدت نیز ۲۸۳ هزار و ۴۲۳ نفر بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹,۵۶% رشد داشته است.

وی همچنین از دایر شدن پرواز قشم- شیراز برای دو روز در هفته(یکشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها) خبر داد و افزود: این پرواز با همکاری شرکت فلای پرشیا و هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ با ظرفیت ۱۳۸ مسافر دایر شده است.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم ادامه داد: با توجه به استقبال زیاد هم‌وطنان شیرازی برای سفر به جزیره و بازدید از ظرفیت‌های ویژه گردشگری این منطقه، خط پروازی مذکور باهدف ارتقا پروازها و تسهیل تردد برای ساکنان جزیره و مردم استان فارس راه‌اندازی شده است.

به گفته رجبی، با راه‌اندازی این خط جدید، مجموع پروازها در این فرودگاه به ۱۸۰ پرواز رفت‌وبرگشت در هفته رسیده است.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی قشم در پایان یادآور شد: علاقه‌مندان سفر به قشم از مسیرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و یک خط بین‌المللی از دُبی می‌توانند به این‌ جزیره زیبا در جنوب کشور سفر کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9992

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: