گام بعدی رحیم سرهنگی برای رفع مشکلات،

بدهی تامین اجتماعی به بیمارستان کیش پرداخت می شود

مدیرعامل تامین اجتماعی از پرداخت بدهی به بیمارستان کیش ظرف چند روز آینده خبر داد و مراتب آمادگی این سازمان را برای ساخت مرکز درمانگاه تخصصی در جزیره کیش اعلام کرد.

میرهاشم موسوی در سفر به جزیره کیش، به همراه وحید زارع فکری سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش و کامران فردوسی سرپرست بیمارستان کیش صبح دوشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۲ از بخش های مختلف بیمارستان کیش بازدید کرد.

مدیرعامل تامین اجتماعی درحاشیه این بازدید در مصاحبه با خبرنگاران تاکیدکرد: تمام مطالبات بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با قید فوریت پرداخت خواهد شد.

میرهاشم موسوی با بیان این که جزیره کیش، منطقه استراتژی در سطح کشور به ویژه در حوزه بیمه و درمان است؛ هدف از سفر خود به این منطقه را ارزیابی نحوه ارائه خدمات شایسته به بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و افزود: در مذاکره با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش وضعیت درمانی این منطقه، مشکلات موجود و ارائه خدمات شایسته با کمترین ترین هزینه پرداختی توسط بیمه شدگان؛ مورد بررسی قرار گرفت.

وی تاکید کرد: با همکاری خوب مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اولویت مشکلات را رفع خواهیم کرد و دغدغه ما این است که هر چه بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مردم و بویژه ساکنان این منطقه که یک منطقه استراتژی، راهبردی و تجاری و دارای ظرفیت مناسب برای ارائه خدمات درمانی به کشورهای منطقه است؛ کمک کنیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان این که بیشتر جمعیت جزیره کیش تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند؛ افزود: در حال رایزنی با سازمان منطقه آزاد کیش برای دریافت زمین یا مکانی جهت احداث یک مرکز درمانگاه تخصصی مستقل برای ارائه خدمات مناسب به بیمه شدگان خود هستیم.

میرهاشم موسوی با تاکید بر این که نحوه پرداخت و تعرفه در نظر گرفته شده برای ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی، ضرر و زیانی را برای بیمارستان کیش به عنوان تک بیمارستان موجود در این جزیره نخواهد داشت؛ افزود: توافق فی مابین این سازمان و بیمارستان کیش درخصوص تعیین ضریب K، به قید فوریت در هیات وزیران مطرح و پس از تصویب، مشکلات بیمارستان را در ارائه خدمات به مردم رفع خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: بیمارستان کیش پویا، دارای ظرفیت مناسب و در حال ارائه خدمات خوب به مردم است و نظام بهداشت و درمان کشور باید کمک کند تا نیروهای متخصص بیشتری در اختیار این مجموعه قرار گیرد.

وی ادامه داد: با آماده سازی طرح مشترک سازمان تامین اجتماعی، بیمه سلامت و بیمه نیروهای مسلح، هزینه پرداختی بابت ارائه خدمات درمانی از سوی بیمه شدگان در قالب این طرح به حداقل می رسد.

میرهاشم موسوی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: تصمیمات لازم در راستای عمق بخشی و ارائه خدمت بهینه در هیات مدیره و هیات امنای سازمان تامین اجتماعی اتخاذ شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11384

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: