رحیم سرهنگی:

بازگشت کیش به دوران اوج، با همکاری بخش خصوصی میسر است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: همکاری و تعامل با بخش خصوصی، رونق اقتصادی جزیره کیش را به ارمغان خواهد آورد.

 رحیم سرهنگی در نشست مشترک رئیس فراکسیون مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش که در محل دفتر این مجمع برگزار شد؛ گفت: ثبات رویه و تغییر روند موجود از اهداف سازمان منطقه آزاد کیش در دوره مدیریت جدید است و امیدواریم با همکاری بخش خصوصی در بازگرداندن کیش به دوران اوج خود سهیم بوده و نقش مهم و تاثیر گذارخود را ایفاء کنیم.

سرهنگی با بیان این که اجرای کامل قانون چگونگی اداره مناطق آزاد ضامن رشد و توسعه این مناطق است؛ گفت: با بکارگیری تمام ظرفیت های این قانون، در راستای شناساندن نقش منطقه آزاد کیش در کمک به اقتصاد کشور گام برخواهیم داشت.

وی در ادامه مردم، سرمایه گذاران و کارآفرینان را صاحبان اصلی کیش دانست و نقش آنان را در آبادانی و رونق کیش ستود و افزود: هر یک از پروژهایی که توسط بخش خصوصی در جزیره کیش ایجاد شده است، سرمایه ملی و باعث افتخار کشور است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به گذشته پر رونق کیش، از این جزیره به عنوان یک برند یاد کرد و گفت: عدم ثبات مدیریتی، در فاصله گرفتن کیش از دوران اوج و درخشش خود در گذشته، نقش بسیار مهمی داشته است.

سرهنگی با اشاره به نقش اقتصاد در تامین امنیت و گسترش فرهنگ در جامعه، از اقتصاد به عنوان ستون جامعه یاد کرد و افزود: ثبات در رویه ها و فرایندهای اداری و خدماتی در سازمان منطقه آزاد کیش و به نوبه آن جلوگیری از سردرگمی سرمایه گذاران، سهولت در صدور مجوزهای کسب و کار و کاهش بروکراسی اداری از اهداف این سازمان است که رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت.

وی در پایان گفت: جزیره کیش می تواند الگوی ملی پیاده سازی قوانین و مقررات در حوزه های مختلف باشد تا پس از اجرا و آزمایش، در سطح کشور اجرایی شود .

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11020

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: