بازگشایی سالن تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی کیش

در آستانه فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران سالن تیراندازی با تفنگ بادی و تپانچه که به تازگی بازسازی شده با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش و رئیس هیات تیراندازی، بازگشایی شد.

سعید پورزادی به همراه رضا شجیع مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل و محسن نظر پور مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات عصر سه شنبه ۱۱ بهمن ضمن بازگشایی سالن تیراندازی با تفنگ بادی و تپانچه از روند بهسازی زمین چمن کیش بازدید کرد.

سرهنگ «علی اصغر جمالی» رئیس هیات تیراندازی کیش در این بازدید با اشاره به بهره برداری از سالن تیراندازی کیش در سال ۱۳۸۸ و لزوم بهسازی این مجموعه اظهار داشت: این سالن که دارای ۷ خط تیراندازی با تفنگ بادی و تپانچه است؛ با هزینه ۲۵۰ میلیون تومان و با همت شرکت عمران، آب و خدمات بهسازی شد و آماده برگزاری کلاس های آموزشی و مسابقات است.

علی اصغر جمالی با قدردانی از حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش در رشد و گسترش ورزش در کیش و از جمله تیراندازی گفت: با توجه به امکانات و ظرفیت های مناسب جزیره کیش برای میزبانی مسابقات در سطح باشگاهی و ملی برنامه این هیات راه اندازی زمین ۲۵ و ۵۰ متر تیراندازی است.

رئیس هیات تیراندازی کیش، گفت: رشته تیراندازی از جمله رشته‌هایی است که محدودیت سنی نداشته و تمام افراد جامعه می‌توانند در این رشته مفرح و پرهیجان فعالیت کنند.

وی با بیان این که رشته ورزشی تیراندازی علاوه بر سلامت جسم، سلامت روحی ورزشکاران را نیز به همراه دارد؛ افزود: در دین مبین اسلام نیز به فعالیت در این رشته تاکید و حتی به والدین توصیه شده است که به فرزندان خود تیراندزای و اسب‌سواری را آموزش دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9745

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: