بازدید دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور از غرفه منطقه آزاد قشم در نمایشگاه بین المللی CIFIT چین

در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی CIFIT در کشور چین، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور، از غرفه منطقه آزاد قشم بازدید کرد.

 حجت‌الله عبدالملکی و هیات همراه در بازدید از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم در این نمایشگاه بین المللی در جریان جزئیات برنامه‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری شده معرفی شده به سرمایه گذاران و علاقه‌مندان در نمایشگاه این بین المللی قرار گرفتند.
سازمان منطقه آزاد قشم با ارایه بیش از ۹۰ بسته از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف موجود در جزیره قشم در بیست و سومین رویداد CIFIT کشور چین حضور فعال دارد.
براساس این گزارش، دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به همراه هفت منطقه آزاد اروند، کیش، قشم، چابهار، انزلی، ارس و ماکو با حضور در پاویون جمهوری اسلامی ایران و با راهبرد معرفی مناطق آزاد به‌عنوان پیشران حوزه سرمایه‌گذاری خارجی، در رویداد بزرگ CIFIT شهر شیامن چین شرکت دارد.
گفتنی است؛ بیست و سومین رویداد تجارت و سرمایه‌گذاری چین (سیفیت ۲۰۲۳) به‌عنوان تنها رویداد تشویق سرمایه‌گذاری کشور چین برای تسهیل سرمایه‌گذاری‌های مشترک در دیگر کشورها در روزهای ۸ الی ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (برابر با ۱۷ لغایت ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۲ هجری خورشیدی) در شهر شیامن کشور چین برگزار می شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=12032

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: