بازدید از پروژه های عمرانی کیش در نخستین روز کاری رحیم سرهنگی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین روز کاری خود با حضور در برخی از پروژه های سطح جزیره و در جریان قرار گرفتن از روند پیشرفت طرح ها، بر سرعت بخشیدن فعالیت ها و رونق هرچه بیشتر این منطقه تاکید کرد.

 رحیم سرهنگی در بازدید از برخی پروژه و دیدار با سرمایه گذاران و مدیران این طرح ها، گفت: باید در چارچوب قانون و با امید آفرینی در سرمایه گذاران پر تلاش جزیره؛ پروژه های سطح کیش به ثمر برسد و شاهد رونق پروژه هایی باشیم که در پیشرفت و توسعه این منطقه تاثیر گذار هستند.

سرهنگی، اظهار داشت: فرصت های سرمایه گذاری و رونق اقتصادی جزیره کیش، باید صدایی باشد که به گوش مردم می رسد و کیش به سمتی حرکت کند که فعالان اقتصادی زیادی برای فعالیت و سرمایه گذاری به کیش جذب شوند.

وی، بر نقش مهم سرمایه گذاران و کارآفرینان در پیشرفت و توسعه این منطقه اشاره کرد و افزود: سرمایه گذاران و کار آفرینان و همچنین مردمی که با هزاران امید در این طرح ها سرمایه گذاری کردند تا ثمره آن را ببینند نباید زیان دیده شوند و ضروری است که این دو امر مهم مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه، خاطر نشان کرد: سازمان منطقه آزاد کیش و سرمایه گذاران بر اساس انعقاد قرارداد؛ وظایفی را بر عهده دارند که حرکت در راستای آن می تواند ضمن مرتفع شدن مشکلات، سرعت پیشرفت طرح ها را نیز افزایش دهد.

سرهنگی، در رابطه با تشکیل کمیته مانع زدایی که نقش بسزایی در سرعت بخشیدن به روند طرح های سطح جزیره کیش خواهد داشت، تاکید کرد اعضای کمیته مانع زدایی که متشکل از نماینده هایی از بخش های مختلف «سازمان و بخش خصوصی» است، مشکلات پیش رو پروژه ها را مورد بررسی قرار می دهند تا گامی موثر در راستای هموار ساختن مسیر فعالیت سرمایه گذاران برداشته شود.

وی در خصوص صدور مهلت شش ماهه برای اتمام برخی از پروژه های نیمه تمام تاکید کرد و افزود: پروژه ای که مهلت اتمام ساخت از سازمان دریافت می کند بر اساس توافق قطعی موظف به انجام تعهدات خود می باشد و حاکمیت قانونی نیز ناظر بر این امر مهم خواهد بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، بر لزوم اهمیت توسعه مراکز آموزشی و درمانگاهی در پروژه های بزرگ کیش تاکید کرد و گفت: در ساخت پروژه ها باید مباحث فرهنگی، آموزشی نیز پیش بینی شود.

سرهنگی، بیان داشت: گام برداشتن در مسیر رونق اقتصادی و گردشگری که از رویکردهای اصلی این منطقه است باید همچون پروژه های دیگر به این مهم توجه شود.

شایان ذکر است در این بازدید، میثم سام بند مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل، علیرضا ابراهیم پور سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری و علیرضا ساویز مدیر سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10917

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: