افزایش نرخ بلیت هواپیما بلای جان بازاریان و غرفه داران کیش

بازار کم رونق جشنواره تابستانی کیش وگلایه بازاریان از حضور کم مسافر

بازاریان و غرفه داران جزیره کیش، افزایش نرخ بلیت هواپیما، تبلیغات ناکافی و نبود مشوق‌های جذاب برای جذب گردشگران را مهمترین علل استقبال ناکافی مسافران از جشنواره تابستانی برشمردند.

بازار‌یان و غرفه داران کیش در جشنواره تابستانی، حراج بزرگ شامل تخفیف ۱۰ تا ۵۰ درصدی را همزمان با دهه ولایت و امامت برای گردشگران و ساکنان در نظر گرفته اند.

با وجود ارائه تخفیف‌های مناسب و برگزاری برنامه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی، غرفه داران و بازاریان از حضور کم گردشگر در فصل تابستان و جشنواره تابستانی نسبت به سال‌های گذشته گلایه‌مند هستند.

غرفه داران بازار‌های کیش، کم بودن پروازها، تبلیغات بسیار محدود و نامناسب در راستای معرفی برنامه‌های جشنواره تابستانی و بالا بودن هزینه‌های سفر شامل هزینه‌های اقامت، بلیط هواپیما و برگزار نشدن قرعه کشی‌های بزرگ به رسم سال‌های گذشته در ایام جشنواره تابستانی را از دلایل کاهش آمار ورود گردشگران در جشنواره تابستانی امسال برشمردند.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با اشاره به اینکه امسال به دلیل تغییرات مدیریتی در سازمان منطقه آزاد کیش، تبلیغات جشنواره تابستانی به هنگام شروع نشد، گفت: هم اکنون تبلیغات در شبکه‌های ملی و استانی شروع شده است.

وی افزود: بخش خصوصی همانند سالهای قبل مشارکت خود را با سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان متولی برگزار کننده جشنواره تابستانی ادامه داده است.

سادات نجفی با اشاره به ارائه مشوق‌هایی از سوی جامعه بازاریان و بازرگانان کیش برای ورود گردشگران تا پایان تابستان به جزیره کیش، گفت: مردم سراسر کشور می‌توانند با استفاده خودرو و سازوکارهایی که پیش بینی شده است به جزیره کیش سفر کنند و از بنزین رایگان ویژه ایام تابستان استفاده کنند.

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، گفت: در حدود دو سه سالی است که در ایام تابستان با کمبود پرواز‌ها به جزیره کیش روبرو هستیم و برای برطرف کردن این مشکل رویداد ملی برای سفر اقشار مختلف مردم به جزیره کیش را طراحی کرده ایم.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11233

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: