مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با اعضای شورای شهر و معتمدین لافت مطرح کرد؛

ایجاد بازارچه های مرزی به رونق تجارت جزیره قشم کمک می کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه و پیشرفت شهر لافت به عنوان یکی از بنادر تاریخی و دارای فرهنگ غنی در جزیره قشم، می تواند به رشد گردشگری و اقتصاد منطقه کمک کند.

افشار فتح الهی در دیدار با اعضای شورای شهر و معتمدین شهر لافت، اظهار داشت: با همراهی و همکاری خوب شکل گرفته میان شورای اسلامی و مجموعه مدیریت شهری لافت و سازمان منطقه آزاد قشم، اجرای طرح ها و پروژه های مختلف با سرعت خوب اجرایی خواهد شد.
فتح الهی ادامه داد: مراحل آماده سازی جهت اجرای طرح مسکن جوانان جزیره در شهر لافت نیز سپری شده و در آینده نزدیک شاهد شروع واگذاری زمین های پیش بینی شده برای این پروژه خواهیم بود.
وی تاکید کرد: رونق صنعت گردشگری و تجارت در شهر لافت به یک طرح جامع و برنامه ریزی دقیق جهت تامین زیرساخت ها و ارائه خدمات نیازمند است.
به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم؛ رونق گردگشری بندر تاریخی لافت علاوه بر معرفی فرهنگ غنی جزیره، می تواند زمینه سال ایجاد اشتغال پایدار و بهبود وضعیت معیشت ساکنان این منطقه باشد.
فتح الهی اضافه کرد: احداث پل خلیج فارس در آینده نیز علاوه بر ایجاد یک زیرساخت اساسی برای توسعه ظرفیت های گردشگری و اقتصادی جزیره قشم، موجب رونق بیشتر شهر لافت خواهد شد.
وی در پایان ایجاد بازارچه های مرزی در جزیره قشم و بندر لافت را پتانسیل خوبی برای رونق تجارت و اقتصاد این منطقه دانست.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=9858

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: