سرپرست مدیریت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد؛

انجام تفاهم سرمایه گذاری به ارزش ۲۰ هزار میلیارد در نمایشگاه مشهد

سرپرست مدیریت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس، از انجام تفاهم سرمایه گذاری به ارزش ۲۰ هزار میلیارد در نمایشگاه مشهد خبر داد.

 محمدحسن جعفری‌مهر در گفت‌وگو با رسانه سازمان در تشریح نتایج حضور ارس در نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در محل نمایشگاه بین‌‌المللی مشهد اظهار داشت: در این نمایشگاه ۲۰ هزار میلیارد تومان تفاهم و مذاکره برای سرمایه‌گذاری داخلی در زمینه های مس، قطعات خودرو، غذایی، آرایشی و بهداشتی و لجستیک در غرفه سازمان منطقه آزاد ارس به انجام شد.

جعفری‌مهر افزود: ایجاد ارتباط با ۳۷ هیات اقتصادی داخلی و ۳ هیات خارجی از نتایج مثبت حضور منطقه آزاد ارس در این نمایشگاه بود که در افزایش ارتباطات تجاری موثر واقع خواهد شد.

وی به حضور ۷ شرکت تولیدی منطقه همراه با سازمان در این نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: ۷ واحد تولیدی ارس با تنوع ۲۹۰ قلم محصول در این نمایشگاه حضور یافتند که انعقاد قرارداد فروش ۵۰ میلیارد تومانی را درپی داشت.‌

سرپرست مدیریت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در پایان افزود: ۱۰۰ بسته‌ی سرمایه‌گذاری ارس به ارزش ۵۲ هزار میلیارد تومان در نمایشگاه‌های مشارکتی و ایجادی دبیرخانه عرضه می‌شود و تمامی بسته‌ها دارای مجوز بی‌نام بوده و بروکراسی اداری جهت طی مراحل به‌حداقل رسیده است.‌

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11465

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: