انتصاب” نماینده ویژه مدیرعامل در امور ساماندهی و مدیریت مدارس الغدیر” کیش

رحیم سرهنگی در حکمی محسن رحیمی را به سمت “نماینده ویژه مدیرعامل در امور ساماندهی و مدیریت مدارس الغدیر” کیش منصوب کرد.

به گزارش اف زد نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در حکم صادر شده از سوی رحیم سرهنگی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خطاب به محسن رحیمی آمده است: نظر به شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان “نماینده ویژه مدیرعامل در امور ساماندهی و مدیریت مدارس الغدیر” منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با بهره گیری از روحیه انقلابی و کار جهادی موارد ذیل در اولویت برنامه‌های جنابعالی قرار گیرد:

بازسازی ابنیه تجهیز و راه‌اندازی مدارس به بهترین شکل ممکن برای حضور دانش آموزان تا مهر ماه سال جاری ، انجام امور و پیگیری جهت اخذ مجوزهای لازم برای راه اندازی سامانه‌های مرتبط ، ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی و دستیابی به بالاترین سطح آموزشی در منطقه.، به کارگیری روش‌های نوین آموزش، بهینه‌سازی کمی و کیفی منابع انسانی و بازدهی مطلوب مجموعه. بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها در راستای پیشبرد اهداف مجموعه آموزشی به ویژه اتخاذ تدابیر لازم به منظور برون رفت و حل مشکلات موجود. و ارائه گزارشات از نتایج اقدامات انجام شده و برنامه‌های در دست اقدام به صورت مستمر

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال “مهار تورم، رشد تولید” نامگذاری شده است با استعانت از خداوند متعال و با همت و تلاش و به کارگیری دانش، مهارت‌ها، ابزارها و تکنیک‌های لازم در انجام وظایف قانونی موفق و مؤید باشید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11337

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: