ریيس ستاد اجرای خدمات سفر قشم:

افزون بر ۱۱۰ هزار خودرو وارد جزیره شد

رییس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: طی ۱۲ روز گذشته افزون بر ۱۱۰ هزار دستگاه انواع خودرو سواری و عمومی وارد این جزیره شد.

افشار فتح الهی روز سه‌شنبه بابیان این مطلب در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم اظهار کرد: هم‌زمان با آغاز تعطیلات پایان سال (۲۵ اسفند ۱۴۰۱) تا پایان وقت هفتمین روز فروردین ۱۴۰۲، تعداد ۱۱۰ هزار و ۹۳۷ دستگاه انواع خودرو از مسیر دریایی وارد جزیره زیبای قشم شدند.

فتح الهی ادامه داد: این تعداد خودرو توسط ۳۵ دستگاه لندینگ کرافت (شناورهای ویژه حمل خودرو) از اسکله پل در بندرعباس وارد اسکله لافت در جزیره قشم شده‌اند.

به گفته رییس ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، با وجود صف‌های طولانی خودرو در اسکله پل برای ورود به قشم، خوشبختانه با اقدامات پیش‌بینی‌شده از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در ماه‌های قبل از آغاز تعطیلات نوروزی، شاهد رضایت حداکثری گردشگران برای سفر به این جزیره زیبا در جنوب کشور هستیم.

فتح الهی با تأکید بر ورود ۶۷۴ هزار و ۳۳۴ گردشگر از سه مسیر هوایی، زمینی و دریایی به منطقه آزاد قشم طی مدت ۱۲ روز گذشته، افزود: بیشترین گردشگران از مبدأ ورودی اسکله پل بندرعباس وارد اسکله لافت در جزیره قشم شده‌اند.

به گفته وی، جایگاه ورود گردشگران جزیره قشم از مسیر اسکله شهید حقانی بندرعباس به اسکله شهید ذاکری شهر قشم که با شناورهای مسافری انجام می‌شود در رتبه دوم قرار دارد و درنهایت بخشی از میهمانان جزیره هم از مسیر فرودگاه بین‌المللی سازمان منطقه آزاد وارد این جزیره گردشگر پذیر می‌شوند.

شایان‌ذکر است؛ جزیره زیبای قشم با داشتن ظرفیت‌های منحصربه‌فرد گردشگری، در طول سال و به‌ویژه در ایام تعطیلات پایان سال و نوروزی، میزبان انبوه گردشگرانی است که از نقاط مختلف ایران و شماری از کشورهای جهان به این جزیره زیبا در جنوب ایران سفر می‌کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10143

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: