استقبال کم نظیر فعالان اقتصادی از نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد در مشهد مقدس

دومین نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در مشهد مقدس در دومین روز از برگزاری با استقبال کم نظیر و پرشور فعالان اقتصادی و علاقمندان به سرمایه گذاری مواجه شد.

حضور فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران خارجی از جمله کشورهای افغانستان،‌ پاکستان و روسیه در این نمایشگاه قابل توجه بود.

به گفته معاون نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد، زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه آخرین راهکارهای صادرات، معرفی ظرفیت‌ها، راهکارهای رفع موانع است که در کنار آن هم سمینار و کارگاه آموزشی با همکاری مناطق آزاد برگزار می‌شود.

علی جلوه افزود: معرفی ظرفیت‌های داخلی و خارجی، رونمایی و آشنایی با شرکت‌های صادراتی جدید در زمینه‌های مختلف و رونق تولید و توسعه صادرات از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

جلوه خاطر نشان کرد: دومین نمایشگاه معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جمهوری اسلامی با برگزاری ۴۰ غرفه در سالن‌های فردوسی، مفاخر، عطار و فضای باز این مجموعه برپا شده است.

معاون نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد تصریح کرد: این نمایشگاه از ۲۷ تا ۳۰ تیر ۱۴۰۲ طی ساعات ۱۵ تا ۲۰ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=11403

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: