مدیر روابط عمومی و امور بین‌المللی منطقه آزاد اروند گفت:

اروند در نمایشگاه تجارت چین حاضر می‌شود

حمید بحرینی مدیر روابط عمومی و امور بین‌المللی منطقه آزاد اروند گفت: منطقه آزاد اروند با ۱۰۶ بسته سرمایه‌گذاری در راستای معرفی تولیدات صادرات محور و بسته‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه بین‌المللی سرمایه‌گذاری و تجارت چین شرکت خواهد کرد.

وی گفت: این رویدار با حضور در پاویون جمهوری اسلامی ایران با راهبرد معرفی مناطق آزاد به‌عنوان پیشران حوزه سرمایه‌گذاری خارجی، با ظرفیت هفت منطقه آزاد اروند، کیش، قشم، چابهار، انزلی، ارس و ماکو در رویداد بزرگ نمایشگاه CIFIT شهر شیامن چین به منظور ارائه ۸۵۰ بسته فرصت سرمایه‌گذاری، در نمایشگاه بین‌المللی سرمایه‌گذاری و تجارت چین شرکت خواهد کرد.

این مسئول گفت : این رویداد بین‌المللی در پاویون جمهوری اسلامی با محوریت مناطق آزاد تجاری-صنعتی و حضور وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزبانی شهر “شیامن” در استان “فوجیان” کشور چین در تاریخ ۱۷ تا ۲۰ شهریورماه جاری در محل مرکز نمایشگاهی شهر شیامن چین برگزار می‌شود.

بحرینی گفت:در این رویداد اقتصادی، بسته های سرمایه‌گذاری و بسترهای موجود منطقه را در در غرفه C۴۱۶ نمایشگاه شیامن، به سرمایه‌گذاران، صاحبان مشاغل و بازدیدکنندگان معرفی خواهد کرد.
وی بیان داشت:همچنین محصولات تولیدی منطقه آزاد اروند در این رویداد اقتصادی به دنبال شناسایی بازار هدف در کریدور مرکزی قاره کهن، کشور چین و کشورهای خاور دور است.
مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: این نمایشگاه، بستر مناسبی برای معرفی نیازهای کشورهای حوزه آسیای میانه است که منطقه آزاد اروند توان تولید آن را داراست. همچنین مراودات اقتصادی با این کشور می‌تواند در تامین مواد اولیه و خوراک مورد نیاز واحدهای تولیدی مؤثر باشد.

وی افزود:در این رویداد اقتصادی، محصولات صنایع شیمیایی، الکترونیکی، الکتریکی، لوازم برقی، محصولات مصارف خانگی و صنعتی، مواد اولیه بخش تولید و منسوجات به عنوان تولیدات منتخب منطقه آزاد اروند به بازدیدکنندگان ارائه خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی سرمایه‌گذاری و تجارت چین پنجمین رویداد بزرگ عرضه توانمندی‌های اروند و سومین نمایشگاه خارجی در سال جاری است که منطقه آزاد اروند به عرضه توانایی‌های خود می‌پردازد، پیش از این نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و مشهد، میزبان این آوردگاه اقتصادی بودند و شهرهای ایروان ارمنستان و سلیمانیه عراق تجارب دیگر خارجی برای ارائه بسته های سرمایه‌گذاری منطقه بود.
در کنار منطقه آزاد اروند، سایر مناطق آزاد کشور نیز به ارائه ۸۵۰ بسته سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادرات محور خود خواهند پرداخت.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=12012

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: