با ابلاغ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صورت می گیرد؛

احیای ساختار ۲ اداره کل در سازمان منطقه آزاد قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم براساس ماده ۶۵ قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور، دستور احیای ساختار دو اداره کل «میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی» و «فرهنگ و ارشاد اسلامی» منطقه آزاد قشم را صادر کرد.

عادل پیغامی در این ابلاغیه از ایوب زارعی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری  و صنایع دستی و مهدی سلامتی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم خواسته است تا در اسرع وقت برای احیای ساختار و سرمایه انسانی این اداره کل منطبق بر قوانین و مقررات کشور اقدام کند.

ارائه برنامه و بودجه سال ۱۴۰۲ در جهت تحقق منویات مقام رهبری (مدظله العالی)، اسناد بالادستی نظام و رویکردهای مشترک میان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان منطقه آزاد قشم از دیگر اهداف این دستور می باشد.

همچنین این دستور در راستای اجرای تفاهم نامه میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور با وزارتخانه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین حکم صادر شده از سوی وزرای متبوع این وزارتخانه ها برای مدیران کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم صادر شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10369

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: