اجرای ۱۵۰ برنامه برای غنی سازی اوقاغت فراغت دانش‌آموزان اروندنشین

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند، از اجرای بیش از ۱۵۰ عنوان ویژه برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی، گردشگری و تفریحی برای دانش‌آموزان اروندنشین در خلال تعطیلات تابستانی خبر داد.

 محمدرضا یونس‌زاده، در گفت‌وگو با ویژه برنامه «بازتاب» از سیمای مرکز آبادان، با اشاره به آغاز فرآیند برنامه‌ریزی برای تشکیل رویدادهای فرهنگی، ورزشی، تفریحی، رقابتی و آموزشی در اوقات فراغت دانش‌آموزان از اردیبهشت‌ماه سال جاری، بیان کرد: معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، بیش از ۱۵۰ عنوان رویداد را حوزه های مختلف برنامه ریزی نموده که بخشی از این رویدادها به‌طور مستقل توسط این سازمان اجرا خواهد شد.

یونس‌زاده با اشاره برگزاری رویداد رقابتی «نوجوان برتر» با مشارکت یکی از حلقه‌های میانی و هسته های مردمی فعال منطقه، در خلال تعطیلات تابستانی، گفت: ذیل این رویداد فرهنگی، برنامه‌های متنوعی با همکاری ادارات آموزش و پرورش آبادان و خرمشهر و سایر دستگاه‌های مرتبط با حیطه اوقات فراغت، اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به تبیین بالغ بر ۱۵۰ برنامه فرهنگی برای تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان، تصریح کرد: این برنامه‌ها در پنج حوزه مدیریتی اعم از فرهنگی و هنری، آموزش و توسعه کسب و کار، ورزش و جوانان، اجتماعی و محرومیت زدایی و گردشگری و میراث فرهنگی زیر نظر معاونت‌ فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان برگزار خواهد شد.

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به ایجاد قرارگاه غنی‌سازی اوقات فراغت منطقه آزاد اروند با محوریت دفاتر ائمه جمعه، همکاری ادارات آموزش و پرورش و دبیری ناحیه مقاومت بسیج دو شهرستان، افزود: مقرر شد بخشی از برنامه‌های در نظرگرفته شده توسط قرارگاه مذکور با مشارکت معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://fznews.ir/?p=10961

fznews

fznews

منتظر دریافت گزارش های شما عزیزان جهت بررسی و انتشار در پایگاه خبری مناطق آزاد ایران هستیم

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

رسپینا
هاستیران

تصویر روز:

پیشنهادی: